Dermální nitě

Výhody

Pro klienta je procedura komfortní a téměř bezbolestná. Aplikace je časově nenáročná bez nutnosti hospitalizace a s rychlou rekonvalescencí. Netvoří se jizvy. Pleť se po zákroku zpravidla rychle hojí a zcela beze stop je do několika málo dní.

Metoda

Aplikace samo-vstřebatelných nití do pokožky je šetrná, mini invazivní metoda vhodná mimo jiné pro estetické zákroky v oblasti obličeje, především pro vyhlazování jemných vrásek, vylepšení struktury pokožky a tím její omlazení, posílení podkožních struktur a modelaci nebo lifting obličeje a brady. Využívá přírodních hypoalergenních-polydioxanových vláken o síle 0,09 až 0,25 mm, které stimulují tvorbu kolagenu. Za 180 dnů se nitě zcela vstřebají rozložením na vodu a oxid uhličitý. Ošetření je vhodné již od 25 let.

Zákrok

Aplikace je rychlá, šetrná, bez anestesie - používá se pouze povrchové znecitlivění krémem. V případě použití kanylových nití je možné znecitlivění lokálním anestetikem. Efekt je okamžitý. Konečný výsledek je patrný za 14 dní a i nadále se zlepšuje. Kolem intradermálních nití umístěných do podkoží se aktivuje tvorba kolagenu, který vytvoří podpůrnou mřížku a tkáň zpevní. Současně je narušena struktura tukových buněk.Na zavádění nití do kůže se používají velmi tenké flexibilní akupunkturní jednorázové jehly. Mikro jehla je speciálně upravena tak, aby snadno a bezbolestně vklouzla do pokožky. Po aplikaci liftovacích nití je vhodné použít na dobu 1-2 týdne obličejovou bandáž.Doporučují se dvě, maximálně tři ošetření v rozmezí třech, čtyřech týdnů. Zákrok netrvá déle než 30 až 45 minut. Výsledný efekt vydrží při správné péči o pleť déle než dva roky. Může se kdykoliv opakovat.

Anestesie a ošetření pleti před a po výkonu

vždy ke každé aplikaci

200 Kč

Dermální nitě

biodermální nit,  monovlákno, dvojitá nit, kroucená nit

150-770 Kč

Liftovací nit

se záseky

500-1000 Kč

Zákrok v oblasti obličeje (cca 40 nití): orientačně od 6000 Kč

Zákrok v oblasti brady a krku (cca 10 nití): orientačně od 9800 Kč


Doporučuji základní první ošetření celého obličeje mononitěmi za 5700 Kč (maximállně 38 nití)

Přesná cena bude určena až po osobní konzultaci s lékařem. Potřeba aplikovaných nití je individuální, záleží na typu kůže a na typu použitých nití.Lze ošetřit postupně v časovém odstupu jednotlivé partie obličeje.